Enter the content which will be displayed in sticky bar

Özel Web Sitesi

- Özellikleri ve Talep Formu

Özel Web Sitesi Paketi Nedir?

Özel web sitesi paketi tamamen sizin isteklerinize göre şekillendirilen web sitesi hizmetidir. Bu paket sayesinde hazır web sitesi paketi standartlarının dışında bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Kimler Tercih Etmeli : Hazır web sitesi paketleri isteklerinizi karşılamıyorsa özel web sitesi paketi tercih edilmeli.

Avantajı Neler : Hazır web sitesi standartlarının dışında bir web sitesi yaratmanıza olanak sağlar. Web sitenizi kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturabilirsiniz

server

Özel Web Sitesi Teklif Formu

Ad Soyad (*)

Telefon (*)

Email Adresi (*)

Konu

Mesajınız (*)

Güvenlik Kodu

Hizmet Süreci

Özel web sitesi talebinizi yaptıktan sonra talebiniz incelenip belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileriyle sizinle iletişime geçilecektir.

İlk Adım : Projeye başlarken ilk olarak ana hatlar ortaya çıkartılır. İstediğiniz özellikler,web sitesinden beklentileriniz,web sitesinde olması gereken ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak çalışma takvimi oluşturulur.

İkinci Adım : İstekleriniz doğrultusunda tasarım çalışması başlatılır.Tasarımın demosu size sunulur.Sunulan demo üzerinde +- yönleri tartışılır.Bu duruma göre eklenmesi,çıkartılması veya değiştirilmesi gereken kısımlar tekrar elden geçirilir ve demosu değerlendirmeniz için size sunulur.Tasarım onaylandıktan sonra yazılım aşamasına geçilir.

Üçüncü Adım : Onaylanan tasarımdan sonra yazılım aşaması başlar.Yazılım aşamasında web sitenizde istediğiniz özelliklere göre alt yapı hazırlanır.Web sitesini yönetebileceğiniz yönetim paneli ve ziyaretçilerin görebildiği kısımdaki dinamik alt yapı hazırlanır.Bu aşamaları size verilecek olan demo adresinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Son Adım : Yazılım alt yapısı tamamlandıktan sonra bütün testler tamamlanıp onayınız alındıktan sonra artık web siteniz yayın hayatına başlayabilir bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür Ederiz :)

Özel web sitesi paketlerinde Hosting + Domain + KDV hediye

Tam Destek

Desteğe ihtiyacınız mı var? 7/24 Telefon + Ticket ile tam destek.

Kesintisiz Yayın

Web sitelerinize,email adreslerinize ulaşama promlemi yaşamazsınız

256 Bit SSL Sertifikası

256 Bit SSL sertifikası ile ödeme ve üyelik işlemleriniz güvende.